JIDU Talabalar turar joyida “Xalqaro huquq” fakulteti talabalari bilan o’tkazilgan ma’naviy-ma’rifiy tadbir to’g’risida
03.06.2019 11696
2019-yilning 03-iyun kuni Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universiteti Talabalar turar joyida “Xalqaro xususiy va fuqarolik huquqiy fanlar” kafedrasi professor-o’qtuvchilari Sh.Masadikov va L.Achilovalar tomonidan “Biz narkomaniyaga qarshimiz” mavzusida “Xalqaro huquq” fakulteti talabalari ishtirokida ma’naviy-ma’rifiy tadbir bo’lib o’tdi.
Tadbir davomida talabalar narkotik va psixotrop moddalar hamda narkomaniyaning salbiy oqibatlari bo’yicha zaruriy bilim va ko’nikmalarga ega bo’ldilar.

Cultural-educative event in the dormitory among students of “International Law” faculty of the University of World Economy and Diplomacy
03.06.2019 11694
On 3 June 2019 in the dormitory of International Law faculty of the University of World Economy and Diplomacy, teachers of “International Private Law and Civil Law Disciplines” Sh.Masadikov and L.Achilova organized a cultural-educative event among the students of International Law faculty on the theme “We are Against Drug Addiction”.
During the event, students received the necessary knowledge in the field of narcotic drugs and psychotropic substances and the negative consequences of drug addiction.