12.03.2021        5114
“Navroʻz” umumxalq bayrami munosabati bilan sportning futbol, voleybol, basketbol, shaxmat va suzish turlari boʻyicha JIDU Spartakiada musobaqalari oʻtkaziladi. Unda JIDU fakultetlari, Oʻzbekiston Respublikasi Tashqi ishlar vazirligi xodimlari, JIDU litseyi, Moskva davlat xalqaro munosabatlar instituti (MGIMO) va JIDU professor-oʻqituvchilaridan iborat terma jamoalar ishtirok etadi.
Spartakiadaning ochilish marosimi 13-mart 14:30 da JIDU sport zalida boʻlib oʻtadi. Qurʼa tashlash natijasiga koʻra dastlabki oʻyin Tashqi ishlar vazirligi xodimlari va JIDU professor-oʻqituvchilari terma jamoalari oʻrtasidagi futbol oʻyini bilan ochib beriladi. Barchangizni oʻyinlarda faol ishtirok etishga va sevimli jamoangizni qoʻllab-quvvatlashga chorlaymiz!

12.03.2021        5111
In connection with our national holiday "Navruz" will be held UWED Spartakiad competitions in football, volleyball, basketball, chess and swimming. It will be attended by teams of UWED faculties, staff of the Ministry of Foreign Affairs of the Republic of Uzbekistan, UWED Lyceum, Moscow State Institute of International Relations (MGIMO) and UWED professors.
The opening ceremony of the sport festival will be held on March 13 at 14:30 in the UWED gym. According to the results of the draw, the first match will be opened with a football match between the staff of the Ministry of Foreign Affairs and the UWED professors.