O‘zbekiston Respublikasi OTM talabalari orasida o‘tkazilgan “O'zbekiston yoshlari buzg'unchi g'oyalarga qarshi” mavzusidagi respublika ko’rik tanlovi Universitet bosqichi natijalari e’lon qilindi
02.12.2020 5668
O'zbekiston Respublikasi Oliy ta’lim muassasalari talabalari orasida o'tkazilgan “O'zbekiston yoshlari buzg'unchi g'oyalarga qarshi" mavzusidagi tanlovning universitet bosqichida JIDU talabalari ham faol ishtirok etishdi.
“Eng yaxshi videorolik" nominatsiyasi bo'yicha 1-o'rinni JIDU “Xalqaro huquq" fakulteti 1-kurs talabasi Baxtiyorov Davronbek Ahmadjon o'g’li, 2-o'rinni “Xalqaro munosabatlar” fakulteti 1-kurs talabasi Shamiljanov Baxodur Fayozovich, 3-o’rinni “Xalqaro huquq" fakulteti 1-kurs talabasi Xursanov Diyorbek Damirjon o’gli qo'lga kiritdi.
“Eng yaxshi infografika” nominatsiyasi bo’yicha esa 1-o’ringa “Xalqaro munosabatlar” fakulteti 2-kurs talabasi Adilxanova Shaxinaxon Yusufjon qizi sazovor bo’ldi.
JIDU jamoasi talabalarimizni hamda ularning ilmiy rahbarlarini yorqin g'alaba bilan samimiy muborakbod etadi.

The results of the university stage of the republican contest "Youth of Uzbekistan is against destructive ideas", held among students of universities of the Republic of Uzbekistan have been announced
02.12.2020 5598
UWED students took an active part in the university stage of the "Youth of Uzbekistan is against destructive ideas" contest held among students of higher educational institutions of the Republic of Uzbekistan. The 1st place in the nomination "Best Video" was taken by the 1st year student of the Faculty of International Law of the UWED Bakhtiyov Davronbek Akhmadjon ugli, the 2nd place was taken by the 1st year student of the Faculty of International Relations Shamildjanov Bahodur Fayozovich, the 3rd place was taken by the 1st year student of the Faculty of International Law Khursanov Dyorbek Damirjon Ugli.
In the nomination "Best Infographics" the 1st place was taken by the 2nd year student of the Faculty of International Relations Adilkhanova Shahnakhon Yusufjon Kizi.
The UWED team shares sincere congratulations to our students and their mentors on this outstanding results.