Al -Xorazmiy nomidagi ixtisoslashgan maktab o’quvchilarining Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universitetiga tashrifi
15.12.2018 10250
2018-yil 14-dekabr kuni Al-Xorazmiy nomidagi ixtisoslashgan maktab 6-B sinf o’quvchilari Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universitetiga tashrif buyurishdi. Tashrif davomida Xalqaro iqtisodiy munosabatlar fakulteti “Xalqaro savdo va investitsiyalar” kafedrasi katta o’qituvchisi Gulbahor Bakoeva hamda Xalqaro iqtisodiy munosabatlar fakulteti 3-kurs talabalari bilan turli hil sport o’yinlari: futbol, basketbol, volleybol o’yinlari; hamda universitet yangi kutubxonasida yosh o’quvchilar o’rtasida “Smart” viktorina o’yini o’tkazildi. Kun yakunida Al-Xorazmiy nomidagi ixtisoslashgan maktab 6-B sinf o’quvchilari esdalik sertifikatlar bilan taqdirlandi.

Visit of pupils of Special School named after Al-Kharazmiy to the University of World Economy and Diplomacy
15.12.2018 10209
On December 14, 2018, pupils from specialized school named after Al-Khorezmi visited the University of World Economy and Diplomacy. During the visit Senior Lecturer of the Department of International Trade and Investment of the Faculty of International Economic Relations, Gulbahor Bakoeva, and the students of International Economic Relations faculty held various sports games such as football, basketball, volleyball. By the way, new "Smart" quiz was held among young pupils at the new university library. At the end of the day, pupils of the school were awarded with memorable certificates.