JIDU “Davlat qurilishi va huquq” kafedrasi professor-o‘qituvchilari O‘zbekiston Respublikasi Konstitutsiyasi mazmun-mohiyatini aholiga tushuntirishda faol qatnashmoqda
29.11.2017 18009
JIDU “Davlat qurilishi va huquq” kafedrasi professor-o‘qituvchilari 2017 yilning 20-30 noyabr sanalarida O‘zbekiston Respublikasi Konstitutsiyasi qabul qilinganligining 25 yilligi munosabati bilan Toshkent shahar Mirzo-Ulug‘bek tumanida joylashgan korxona, tashkilot va muassasalarda “Konstitutsiya – tinchligimiz va farovonligimiz kafolati” mavzusidagi bir qator targ‘ibot va tashviqot tadbirlarini o‘tkazishdi.

Профессорско-преподавательский состав кафедры «Государственное строительство и право» УМЭД, активно принимают участие в агитации суть и значения Конституции Республики Узбекистан среди населения
29.11.2017 18008
20-30 ноября 2017 года профессорско-преподавательским составом кафедры “Государственное строительство и право” УМЭД, был проведен ряд мероприятий на тему «Конституция – гарантия мира и процветания» в организациях, предприятиях, учреждениях и учебных заведениях Мирзо-Улугбекского района города Ташкента посвященный 25-ой годовщине принятия Конституции Республики Узбекистан.