JIDU “Davlat qurilishi va huquq” kafedrasi professor-o‘qituvchilari O‘zbekiston Respublikasi Konstitutsiyasi mazmun-mohiyatini aholiga tushuntirishda faol qatnashmoqda
29.11.2017 18009
JIDU “Davlat qurilishi va huquq” kafedrasi professor-o‘qituvchilari 2017 yilning 20-30 noyabr sanalarida O‘zbekiston Respublikasi Konstitutsiyasi qabul qilinganligining 25 yilligi munosabati bilan Toshkent shahar Mirzo-Ulug‘bek tumanida joylashgan korxona, tashkilot va muassasalarda “Konstitutsiya – tinchligimiz va farovonligimiz kafolati” mavzusidagi bir qator targ‘ibot va tashviqot tadbirlarini o‘tkazishdi.

The faculty of the department "State Construction and Law" of the UWED actively participates in the propaganda of the essence and significance of the Constitution of the Republic of Uzbekistan among the population
29.11.2017 18006
November 20-30, 2017, faculty members of the Department of State Construction and Law UWED, a number of events took place in the organizations, enterprises and institutions of the Mirza-Ulugbek district of Tashkent, dedicated to the 25th anniversary of the adoption of the Constitution of the Republic of Uzbekistan on the theme "The Constitution is a guarantee peace and prosperity".