Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universiteti qoshidagi Shayxontohur akademik litseyida Futbol bo’yicha “Direktor kubogi-2017”
08.04.2017 27826
Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universiteti qoshidagi Shayxontohur akademik litseyida futbol bo’yicha “Direktor kubogi-2017” boshlandi. Futbol bo’yicha “Direktor kubogi-2017” joriy yilning 3 aprelidan may oyining oxiriga qadar davom etadi.
Unda 44 nafar guruh jamoalari qatnashadi. Ulardan 4 nafar jamoasi saralanadi va final bosqichiga yo’llanma oladi. Final bosqichida yutgan jamoa “Direktor kubogi-2017” va faxriy yorliq bilan taqdirlanadi.

О чемпионате по футболу «Кубок директора-2017» в Шайхантаурском академическом лицее при Университете мировой экономики и дипломатии
08.04.2017 27825
В Шайхонтахурском академическом лицее при Университете мировой экономики и дипломатии начался традиционный чемпионат по футболу за «Кубок директора-2017», который начался 03 апреля с.г. Игры продолжаться до конца мая месяца.
В нём участвует 44 команды из групп. Из них 4 группы выходят в финал. Команде, победившей в финале, будут выручены почетная грамота и «Кубок директора-2017».