MDH Bosh kotibining birinchi oʻrinbosari Leonid Anfimov boshchiligidagi delegatsiya Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universitetiga tashrif buyurdi
16.03.2023 1634
Joriy yilning 15-mart kuni Mustaqil davlatlar hamdo‘stligi Bosh kotibining birinchi o‘rinbosari Leonid Anfimov boshchiligidagi delegatsiya Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universitetiga tashrif buyurdi.
MDH delegatsiyasini Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universiteti o‘quv ishlari bo‘yicha birinchi prorektori Durbek Amanov boshchiligidagi universitet jamoasi kutib oldi.
Leonid Anfimov Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universiteti talabalari va professor-o‘qituvchilari uchun “MDH doirasidagi ko‘p tomonlama hamkorlik: tarixi, holati va istiqbollari” mavzusida ma’ruza qildi.
O‘z so‘zi yakunida Leonid Anfimov talabalar va professor-o‘qituvchilar bilan suhbatlashdi hamda ularni qiziqtirgan savollarga javob berdi.

Делегация во главе с Первым заместителем Генерального секретаря СНГ Леонидом Анфимовым посетила Университет мировой экономики и дипломатии
16.03.2023 1636
15 марта текущего года делегация во главе с Первым заместителем Генерального секретаря Содружества Независимых Государств Леонидом Анфимовым посетила Университет мировой экономики и дипломатии.
Делегацию СНГ встречала команда университета во главе с Первым проректором по учебной работе Университета мировой экономики и дипломатии Дурбеком Амановым.
Леонид Анфимов выступил перед студентами и профессорско-преподавательским составом Университета мировой экономики и дипломатии с лекцией на тему «Многостороннее сотрудничество в рамках СНГ: история, состояние и перспективы».
По завершении своего выступления Леонид Анфимов пообщался со студентами и профессорско-преподавательским составом и ответил на интересующие их вопросы.