2022-2023-o‘quv yili uchun o‘qishga qabul qilish jarayonlarini muvofiqlashtirish bo‘yicha Davlat komissiyasining tegishli bayoni bilan Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universitetining magistratura mutaxassisliklariga yanvar oyidagi qabul natijalari tasdiqlandi.
Abituriyentlar magistraturaga qabul natijalarini magistr.edu.uz platformasidagi shaxsiy kabineti hamda Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universitetining t.me/uwed_official rasmiy telegram kanali orqali bilib olishlari mumkin.
Diqqat!
70420103 - Xalqaro huquq (sohalar bo‘yicha), 70420109 - Xalqaro biznes huquqi yoʻnalishlariga tavsiya etilgan talabgorlar U.A.Yakubxodjayevga (A bino 314-xona) hamda 70310701 - Amaliy siyosatshunoslik yoʻnalishiga tavsiya etilgan talabgorlar Sh.D.Arapovga (A bino 203-xona) yoki +99871 267-39-50 raqamiga murojaat qilishlari mumkin.
Qoʻshimcha ma’lumot olish uchun JIDU qabul komissiyasi mas’ul kotibi F.A.Maxmudovga (A bino 409 xona) +99871 267-05-88 murojaat qilishingiz mumkin.

Соответствующим заключением Государственной комиссии по координации приемных процессов на 2022-2023 учебный год подтверждены итоги январского приема в магистратуру Университета мировой экономики и дипломатии.
Абитуриенты могут узнать результаты приема в магистратуру через личный кабинет на платформе magistr.edu.uz и официальный телеграм-канал Университета мировой экономики и дипломатии t.me/uwed_official.
Внимание!
Кандидаты, допущеные к курсам 70420103 - Международное право (по отраслям) и 70420109 - Международное коммерческое право могут обращаться к У.A. Якубходжаеву (корпус А, комн. 314) и 70310701 - Студенты прикладных политических наук - Ш.Д. Арапову (корпус А, комн. 203) или по телефону +99871 267-39-50.
За более подробной информацией вы можете обратиться к ответственному секретарю приемной комиссии УМЭД Махмудову Ф.А. (корпус А, каб. 409) +99871 267-05-88.