Fransiya taraqqiyot agentligining Markaziy Osiyo boʻyicha direktori janob Vincent CAUPIN bilan uchrashuv tashkil etildi
05.10.2022 2278
2022-yil 30-sentabr kuni Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universitetida Fransiya taraqqiyot agentligining mintaqaviy direktori V. Kopen va talabalar bilan uchrashuv o'tkazildi.
Uchrashuvda Fransiya taraqqiyot agentligining O‘zbekistondagi faoliyatining dolzarb masalalari, barqaror rivojlanish loyihalarini amalga oshirish, hamkorlikni yanada rivojlantirish istiqbollari, shuningdek, JIDU talabalari uchun amaliyot o‘tash dasturini yo‘lga qo‘yish masalalari muhokama qilindi.

A meeting was organized with Mr. Vincent CAUPIN, Director of Central Asia of the French Development Agency
05.10.2022 2277
On September 30, 2022, a meeting of students with the regional director of the French Development Agency V. Copen was held at the University of World Economy and Diplomacy.
During the meeting, topical issues of the activities of the French Development Agency in Uzbekistan, the implementation of sustainable development projects, prospects for further cooperation, as well as the establishment of an internship program for UWED students were discussed.