“Xalqaro huquq” fakultetining bitiruvchi kurs talabalari uchun “Ernst and Young” OAJ tomonidan ishga qabul qilish bo’yicha uchrashuv o’tkazildi
27.12.2021 2148
2021-yilning 16-dekabr kuni “Xalqaro huquq” fakultetining 4-bosqich talabalari uchun “Ernst and Young” OAJda diplom oldi amaliyotini o’tashlari hamda keyinchalik ularni ish bilan taminlash maqsadida kompaniya vakillari bilan online ta’nishtiruv uchrashuvi bo’lib o’tdi.
Bitiruvchilarni diplomoldi amaliyoti o’tashlari, ishga qabul qilish talablari, xodimlar uchun yaratilgan sharoitlar, kompaniya faoliyat doirasi borasida taqdimot qilish bilan birga, talabalarni qiziqtirgan turli savollarga kompaniya vakillari tomonidan batafsil ma’lumotlar keltirib o’tildi.
Kompaniya vakillari kelgusida universitet bilan yaqindan hamkorlik qilishga o’z qiziqishini bildirib o’tdilar.

“Ernst and Young” held a recruitment meeting for senior students of the International Law Faculty
On December 16, 2021, the ‘Ernst and Young’ company representatives held an online introductory meeting for senior students of the International Law Faculty for an internship at Ernst and Young and perhaps for subsequent employment.
The company representatives provided detailed information on the graduates' internships, recruitment requirements, working conditions of employees, the scope of the company's activities and responded to various questions asked by the students.
Additionally, the company representatives expressed interest in further close cooperation with the university.