“Xalqaro huquq” fakultetining bitiruvchi kurs talabalari uchun “Ernst and Young” OAJ tomonidan ishga qabul qilish bo’yicha uchrashuv o’tkazildi
27.12.2021 2148
2021-yilning 16-dekabr kuni “Xalqaro huquq” fakultetining 4-bosqich talabalari uchun “Ernst and Young” OAJda diplom oldi amaliyotini o’tashlari hamda keyinchalik ularni ish bilan taminlash maqsadida kompaniya vakillari bilan online ta’nishtiruv uchrashuvi bo’lib o’tdi.
Bitiruvchilarni diplomoldi amaliyoti o’tashlari, ishga qabul qilish talablari, xodimlar uchun yaratilgan sharoitlar, kompaniya faoliyat doirasi borasida taqdimot qilish bilan birga, talabalarni qiziqtirgan turli savollarga kompaniya vakillari tomonidan batafsil ma’lumotlar keltirib o’tildi.
Kompaniya vakillari kelgusida universitet bilan yaqindan hamkorlik qilishga o’z qiziqishini bildirib o’tdilar.

“Ernst and Young” провела ознакомительную встречу для студентов старших курсов факультета международного права
27.12.2021 2150
16 декабря 2021 года представители компании ‘Ernst and Young’ провели ознакомительную онлайн-встречу для студентов старших курсов Международного Права факультета для прохождения практики в компании ‘Ernst and Young’ и, возможно, для последующего трудоустройства.
Представители компании предоставили подробную информацию о стажировке выпускников, требованиях при приеме на работу, условиях труда сотрудников, сфере деятельности компании и ответили на различные вопросы, заданные студентами.
Кроме того, представители компании выразили заинтересованность в дальнейшем тесном сотрудничестве с университетом.