JIDU talabalari "CUDC" debat intellektual oʻyini gʻolibi boʻlishdi
Loyiha doirasida joriy yilning 20-noyabr kuni “Hilton Tashkent City” mehmonxonasida oʻtkaziladigan “CUDC” debat intellektual oʻyinida poytaxtimizdagi oliy taʼlim muassasalarining talaba-yoshlaridan iborat jamoalar qatorida Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universiteti “Xalqaro munosabatlar” fakulteti talabalaridan iborat “Poppy fields” jamoasi ham faol ishtirok etib, 1-oʻrinni qoʻlga kiritishdi.
Universitet rahbariyati “Poppy fields” jamoasi a’zolari: Alixon Avazxonov hamda Madina Matnazarovani ushbu gʻalaba bilan tabriklab, kelgusi faoliyatlarida ulkan muvaffaqiyatlar tilab qoladi.

Как известно, с 15 ноября по 15 декабря текущего года в Ташкенте стартовал месяц молодежи под девизом “Ташкент любит молодежь”.
В рамках проекта команда “Poppy Fields” факультета международных отношений Университета мировой экономики и дипломатии приняла участие в интеллектуальной игре дебатов “CUDC”, которая состоялась 20 ноября в отеле Hilton Tashkent City, и завоевала 1 место.
Администрация университета поздравляет участников команды “Poppy fields”: Алихона Авазханова и Мадину Матназарову с победой и желает им больших успехов в их дальнейших начинаниях.