JIDU talabasi "Muhammad Aminxo'ja Muqimiy" ko'krak nishoniga sazovor bo'ldi
Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universitetining Xalqaro iqtisodiyot va menejment fakulteti 1-bosqich talabasi Shoxrux Qo'chqarov Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti tomonidan ta'sis etilgan "Muhammad Aminxo'ja Muqimiy" ko'krak nishoni bilan taqdirlandi. 18-may kuni Toshkent davlat iqtisodiyot universiteti ilmiy kengashi tomonidan taqdirlash to'g'risidagi qaror tasdiqlandi.
Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universiteti jamoasi Shoxrux Qo'chqarovni bu muvaffaqiyat bilan tabriklab, kelgusi o'qishlarga zafarlar tilab qoladi!

Shokhrukh Kuchkarov, 1st year student of the faculty of International Economics and Management of the University of world economy and diplomacy, was awarded the badge "Muhammad Aminkhoja Mukimiy" of the Tashkent State University of Economics. The corresponding decision was approved on May 18, by the Academic Council of the Tashkent State University of Economics.
The team of the University of world economy and diplomacy congratulates Shokhrukh Kuchkarov and wishes him further success in his study!