JIDU hamda Toshkent davlat yuridik universitetining ixtisoslashtirilgan filiali talabalari o’rtasida futbol bo’yicha o’rtoqlik uchrashuvi o’tkazildi
13.02.2021 2343
Joriy yilning 12 fevral kuni talaba yoshlarning bo’sh vaqtini mazmunli tashkil etish va ularni jismoniy chiniqtirish maqsadida Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universitetida Toshkent davlat yuridik universitetining ixtisoslashtirilgan filiali bilan hamkorlikda talabalar o’rtasida futbol turneri o’tkazildi.
Futbol turniri juda ham qiziqarli va shiddatli kechdi. Kelajakda bu kabi sport musobaqalarini davomli ravishda amalga oshirish va ikkala universitet o’rtasidagi hamkorlik aloqalarini yanada kengaytirish masalalari ham kelishib olindi.

A friendly football match was held between students of UWED and a specialized branch of the Tashkent State University of Law
13.02.2021 2341
On February 12, the University of World Economy and Diplomacy, together with a specialized branch of the Tashkent State University of Law, held a football match among students in order to organize meaningful leisure and physical training of students.
The friendly match turned out to be very interesting and intense. An agreement was also reached to continue holding similar sports competitions in the future and to further expand cooperation between the two universities.