2020/2021 - o’quv yili uchun O’zbekiston Respublikasi Prezidentining davlat stipendiyasi hamda Navoiy, Beruniy, Ulug’bek, Ibn Sino, Imom al-Buxoriy va Islom Karimov nomlaridagi Davlat stipendiyalari bo’yicha o’tkazilgan tanlov natijalariga ko’ra Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universiteti “Xalqaro huquq” fakulteti 4-kurs talabasi Berkinov Jaxongir Xayrullayevich Navoiy nomidagi Davlat stipendiyasiga sazovor bo’ldi.
Universitet jamoasi Berkinov Jaxongir Xayrullayevichni hamda uning ilmiy rahbari Tashev Farruh Muzaffarovichni ushbu sharafli natijalari bilan samimiy muborakbod etadi va kelgusida kattadan-katta yutuqlarga erishishiga tilak bildiradi.

4th year student of the Faculty of International Law Berkinov Jakhongir Khairullaevich became the owner of the Navoi state scholarship
06.02.2021 2875
According to the results of the competition for the state scholarship of the President of the Republic of Uzbekistan and state scholarships named after Navoi, Beruni, Ulugbek, Ibn Sino, Imam al-Bukhari and Islam Karimov for the 2020/2021 academic year Berkinov Jakhongir Khairullaevich, a fourth year student of the Faculty of International Law, University of world economy and diplomacy, was awarded the Navoi State Scholarship.
The university staff sincerely congratulates Berkinov Jakhongir Khairullaevich and his scientific advisor Farrukh Muzaffarovich Tashev on the honorary achievement and wishes them great success in the future.