JIDU 1-kurs talabalar diqqatiga!
Hurmatli Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universitetining 2020/2021 o'quv yili 1-kurs talabalari, yagona masofaviy ta'lim platformasi (Moodle)ga barcha 1-kurs talabalarining ulanishni texnik imkoniyatlarini va talabalarni ushbu platformada to'liq qamrab olinishini inobatga olgan holda, shuni ma'lum qilamizki, onlayn darslar 2020 yil 19 oktyabrda boshlanadi.
Eslatma!
Tizimga kirish uchun Siz https://admission.uwed.uz veb-sayti orqali login va parolni olishingiz kerak bo'ladi. Buning uchun Siz pasportingizda ko'rsatilgan jismoniy shaxsning shaxsiy identifikatsiya raqamini (PINFL, 14 ta raqam) kiritishingiz zarur (xorijiy fuqarolari uchun PINFL o'rniga pasportning seriyasini va raqamini kiritish kerak).
O'zingizni foydalanuvchi nomingiz va parolingizni olganingizdan so'ng, Siz https://moodle.uwed.uz saytiga kirishingiz va onlayn darslarga qatnashishingiz mumkin bo'ladi.

Вниманию студентов первого курса!
Уважаемые студенты первого курса Университета мировой экономики и дипломатии 2020/2021 учебного года, учитывая технические возможности Всех студентов 1 курса по подключению к единой дистанционной образовательной платформе Moodle и полного охвата студентов на данной платформе, сообщаем о том, что онлайн занятия начнутся 19 октября 2020г.
Памятка!
Для того, чтобы авторизоваться в системе Вам необходимо получить логин и пароль через сайт https://admission.uwed.uz, для этого потребуется ввести Ваш персональный идентификационный номер физического лица (ПИНФЛ, 14 цифр), который указан в паспорте (для иностранных граждан вместо ПИНФЛ необходимо вводить серию и номер паспорта).
После получения логина и пароля Вы сможете войти в систему дистанционного образования (Moodle) по адресу https://moodle.uwed.uz.