Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universitetining birinchi kurs talabalariga masofaviy ta’lim tizim uchun login va parol olish
13.10.2020 7388
2020-2021 o'quv yili birinchi semestri dars mashg'ulotlari masofaviy online tarzda universitet moodle masofaviy ta’lim tizimi orqali o'tkaziladi. Birinchi bosqich talabalari uchun onlayn darslar 2020 yil 15 oktyabrdan boshlanadi.
Tizimga kirish uchun Siz https://admission.uwed.uz veb-sayti orqali login va parolni olishingiz kerak bo'ladi. Buning uchun Siz pasportingizda ko'rsatilgan jismoniy shaxsning shaxsiy identifikatsiya raqamini (PINFL, 14 ta raqam) kiritishingiz zarur.
O'zingizni foydalanuvchi nomingiz va parolingizni olganingizdan so'ng, Siz https://moodle.uwed.uz saytiga kirishingiz va onlayn darslarga qatnashishingiz mumkin bo'ladi.

Уважаемые студенты первого курса Университета мировой экономики и дипломатии 2020/2021 учебного года, сообщаем о том, что онлайн занятия начнутся 15 октября 2020г. через систему дистанционного образования (Moodle).
Для того, чтобы авторизоваться в системе Вам необходимо получить логин и пароль через сайт https://admission.uwed.uz, для этого потребуется ввести Ваш персональный идентификационный номер физического лица (ПИНФЛ, 14 цифр), который указан в паспорте.
После получения логина и пароля Вы сможете войти в систему дистанционного образования (Moodle) по адресу https://moodle.uwed.uz.