Bakalavriat taʼlim yoʻnalishlariga toʻlov-kontrakt asosida oʻqitish qiymati xorijiy fuqarolar uchun 3500 AQSH dollari, Respublikada doimiy yashash guvohnomasiga ega boʻlgan xorijiy fuqarolar uchun 3000 AQSH dollari (Oʻzbekiston hududida toʻlovni toʻlov kunidagi kurs boʻyicha milliy valyuta-soʻmda amalga oshirish mumkin).
Magistratura mutaxassisliklariga toʻlov-kontrakt asosida oʻqitish qiymati xorijiy fuqarolar uchun 4000 AQSH dollari, Respublikada doimiy yashash guvohnomasiga ega boʻlgan xorijiy fuqarolar uchun 3500 AQSH dollari (Oʻzbekiston hududida toʻlovni toʻlov kunidagi kurs boʻyicha milliy valyuta-soʻmda amalga oshirish mumkin).

The tuition fee for foreign students of Master’s and Bachelor’s Programs
The cost of studying on a contract basis of a contract to study bachelor’s degree is 3,500 US dollars for foreign citizens, as well as foreign citizens with permanent residence permit in the Republic of Uzbekistan is 3000 USD (payable in the territory of the Republic of Uzbekistan may be made in national currency at the rate of respective Bank on the day of payment);
The cost of studying on the basis of contact to study master's degree is 4000 US dollars for foreign citizens, as well as for foreign citizens with a permanent residence permit in the Republic of Uzbekistan is $ 3,500 USD (payment on the territory of the Republic of Uzbekistan may be made in national currency at the rate of respective Bank on the day of payment).