Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universitetining Boshqaruv instituti Qashqadaryo viloyat Muborak gazni qayta ishlash zavodida o‘qish tashkillashtirdi
03.09.2016 35725
2016 yil 11 iyuldan 15 iyulgacha Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universitetning Boshqaruv instituti tomonidan Qashqadaryo viloyati Muborak gazni qayta ishlash zavodida malaka oshirish kurslari tashkillashtirildi.
O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Maxkamasining 2 mart 2016 yildagi “Davlat boshqaruvi organlari va mahalliy ijro etuvchi hokimiyat organlari xodimlarining odob-axloq namunaviy qoidalarini tasdiqlash to‘g‘risida” 62-sonli qaroriga muvofiq “Korporativ madaniyat va rasmiy munosabatlar etiketi” mavzusida interaktiv kurslari tashkil etildi.
30 nafar zavod sexi boshliqlari o‘z malakalarini oshirdilar.
O‘qitish interaktiv metod asosida, kompyuter texnologiyalari yordamida prezentatsiya ko‘rsatish xamda tarqatma materiallar bilan o‘tkazildi.

Институт управления УМЭД провел обучение на Мубарекском газоперерабатывающем заводе
С 11 по 15 июля 2016 г. Институт управления УМЭД провел курсы повышения квалификации на Мубарекском газоперерабатывающем заводе (ГПЗ) Кашкадарьинской области Узбекистана.
Курс лекций по теме «Корпоративная культура и этикет деловых отношений» был организован в рамках реализации Постановления Кабинета Министров Республики Узбекистан №62 от 2 марта 2016 г. «Об утверждении Типовых правил этического поведения работников органов государственного управления и органов исполнительной власти на местах».
Слушателями учебного курса стали 30 руководителей цехов завода. Интенсивный график обучения, интерактивный метод проведения лекций, активное использование компьютерных учебных презентаций сделали курсы не только насыщенными, но и познавательно-актуальными. Слушателями было задано много вопросов по теме обучения, на которые они получили исчерпывающие ответы.