Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universitetining Boshqaruv instituti Qashqadaryo viloyat Muborak gazni qayta ishlash zavodida o‘qish tashkillashtirdi
03.09.2016 35725
2016 yil 11 iyuldan 15 iyulgacha Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universitetning Boshqaruv instituti tomonidan Qashqadaryo viloyati Muborak gazni qayta ishlash zavodida malaka oshirish kurslari tashkillashtirildi.
O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Maxkamasining 2 mart 2016 yildagi “Davlat boshqaruvi organlari va mahalliy ijro etuvchi hokimiyat organlari xodimlarining odob-axloq namunaviy qoidalarini tasdiqlash to‘g‘risida” 62-sonli qaroriga muvofiq “Korporativ madaniyat va rasmiy munosabatlar etiketi” mavzusida interaktiv kurslari tashkil etildi.
30 nafar zavod sexi boshliqlari o‘z malakalarini oshirdilar.
O‘qitish interaktiv metod asosida, kompyuter texnologiyalari yordamida prezentatsiya ko‘rsatish xamda tarqatma materiallar bilan o‘tkazildi.

In 2016 on 11-15-th July Institute of management conducted training courses on professional development at Mubarek gas manufacturing plant in Kashkadarya region, Uzbekistan.
In the frame of the decree by the Cabinet of Ministers of Uzbekistan on 2-nd March, 2016, “On the approval of standards of ethical behavior of state administration staff and local executives” there were organized tutorials on “Corporate culture and business etiquette”.
30 managers of the plant workshops have attended the tutorials. The courses were very informative as well as topical due to intense schedule, interactive methods of teaching and wide use of Power Point Presentations. The audience were interested in various issues on the subject/topic and got complete answers.